Jimmy Butlerio biografija, Amžius, Žmona, Prekyba, Sutartis, Atlyginimas, Statistika, „Sixers“, „Timberwolves“

Jimmy Butlerio biografija

Turinys

Jimmy Butleris (Jimmy Butleris III) – profesionalus Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Filadelfijos „76ers“ krepšininkas. Butleris žaidė koledžo krepšinį Tyler Junior College vienerius metus, perkeltas į Marquette universitetą.

2011 m. NBA naujokų biržoje „Chicago Bulls“ Butleris buvo pasirinktas 30-uoju bendru šaukimu. Butleris yra keturis kartus NBA visų žvaigždžių, keturis kartus NBA visos gynybos komandos ir du kartus visos NBA komandos apdovanotasis. Jis buvo pripažintas labiausiai patobulėjusiu NBA žaidėju 2015 m.

Jimmy Butlerio amžius

Butleris yra 29 metų amžiaus, gimęs 1989 m. rugsėjo 14 d. Hiustone, Teksase.

Jimmy Butlerio ūgis

Butleris stovi 2,03 m aukštyje.

Jimmy Butleris tėvas

Socialinėje žiniasklaidoje yra sąmokslo teorijų, kaip Michaelas Jordanas iš tikrųjų gali būti Jimmy Butlerio tėvas. Faktas yra tai, kad nėra įrodymų, patvirtinančių tai. Yra žinoma, kad jo tėtis jį paliko, kai jis buvo tik kūdikis.

Jimmy Butlerio nuotrauka

Jimmy Butlerio mama

Londa Butler yra biologinė Butlerio motina, tačiau Butleris sako, kad jam, kaip mamai, į galvą ateina Michelle Lambert, kuri taip pat yra Leslie Jordan motina, kai ji jį priėmė. Vis dėlto jis neturėjo pykčio prieš savo biologinę motiną ar net tėvą, kurį jis priėmė. sako, kad vis dar myli.

Populiaru: Mike'o Wolfe'o biografija Wiki, amžius, žmona, miręs, dukra, žmona vėžys, grynoji vertė ir amerikiečių rinkėjai

Jimmy Butlerio žmona

Butleris neturi žmonos ir niekada nebuvo vedęs. Tačiau jis anksčiau susitikinėjo su kai kuriomis moterimis. Dar 2016 m. Butleris buvo siejamas su aktore Shay Mitchell, su kuria jis buvo ne kartą matytas kartu. Tačiau jų santykiai truko neilgai, kol jie nutrūko. Prieš Shay'us Butleris palaikė santykius su Charmaine'u Piula 2015 m. Šiuo metu nežinoma, su kuo jis susitikinėja, nes jam labiau patinka tą savo gyvenimo dalį laikyti atokiau nuo viešumos.

Jimmy Butleris Prekyba | Jimmy Butlerio sutartis | Jimmy Butlerio atlyginimas

Minesotos „Timberwolves“ iškeitė Jimmy Butlerį ir Justiną Pattoną į Filadelfijos „76ers“ mainais į Dario Saricą,  Robertą Covingtoną, Jerrydą Baylessą ir 2022 m. antrojo rato pasirinkimą.

Charania pranešė, kad „Sixers“ ir „Timberwolves“ pirmadienį surengs prekybos pokalbį, kad užbaigtų sandorį. Turėdamas tai omenyje, Butleris greičiausiai debiutuos „Sixers“ trečiadienį prieš Orlando „Magic“, teigia ESPN Adrianas Wojnarowskis.

Po 2018–2019 m. sezono Butleris bus neribotas laisvasis agentas, o Filadelfija anksčiau išreiškė susidomėjimą įtraukti Butlerį, kad sudarytų didelį trejetuką su Joeliu Embiidu ir Benu Simmonsu. Wojnarowskis taip pat pridūrė, kad „Sixers“ yra įsitikinę, kad susitarimą sudarys tol, kol tai bus sklandus Jimmy Butlerio perėjimas šį sezoną. Butleris gali pasirašyti maksimalią penkerių metų sutartį, kurios vertė – 190 mln.

Netrukus po to, kai pasklido naujienos apie Butlerio mainus, „Philadelphia 76ers“ šansai laimėti NBA čempionų titulą „Westgate Las Vegas SuperBook“ turnyre sumažėjo nuo 30:1 iki 16:1. Be to, komandos šansai laimėti Rytų konferenciją nuo 7-1 buvo padidintos iki 3-1. Butleris šiuo metu vidutiniškai pelno 21,3 taško, atkovoja po 5,2 kamuolio ir atlieka 4,3 rezultatyvaus perdavimo, o „Timberwolves“ ekipai atmušė 37,8 proc. metimų iš trijų. Iki šiol jis per aštuonerias „Timberwolves“ rungtynes ​​pelnė mažiausiai 20 taškų ir ilsėjosi tris kartus.

Butleris svarstė galimybę baigti penktadienio rungtynes ​​su Sakramento „Kings“, kai atrodė, kad sandoris yra tikra galimybė. „Visų žvaigždžių“ žaidėjas per 41 minutę „Timberwolves“ pelnė 13 taškų. Wojnarowskis taip pat praneša, kad „Sixers“ „visiškai tikisi“ vasarą pratęsti sutartį su Butleriu.

Jimmy Butlerio grynoji vertė

Jimmy Butleris, amerikiečių profesionalus krepšininkas, turi 25 mln. Jo karjeros nuopelnai, dėl kurių jis sukaupė tokią grynąją vertę.

Jimmy Butlerio sužalojimas

2013–2014 m. sezone žaisdamas „Chicago Bulls“ klube Butleris dėl traumos praleido 15 rungtynių, o tai apribojo 67 rungtynes. Jis per rungtynes ​​vidutiniškai praleisdavo 38,7 minutės per karjerą ir užėmė pirmąją vietą NBA.

2015 metų kovo 2 dieną Butleris 2014–2015 metų sezone patyrė kairės alkūnės traumą nuo trijų iki šešių savaičių. Jis sugrįžo kovo 23 d. prieš Šarlotės „Hornets“ ir pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius rezultatu 98:86.

2015–2016 m. sezone Butleris praleido beveik keturias savaites, kai patyrė kairiojo kelio patempimą rungtynėse su Denverio „Nuggets“. Jis buvo nubalsuotas žaisti 2016 m. NBA Visų žvaigždžių rungtynėse, tačiau dėl traumos jis buvo priverstas pasitraukti, o Rytų komandoje jį vėliau pakeitė komandos draugas Pau Gasolis. Butleris grįžo į „Bulls“ ekipą kovo 5 dieną prieš Hiustono „Rockets“, praleidęs 11 rungtynių dėl kelio traumos.

2017–2018 m. sezone, žaisdamas „Timberwolves“, Butleris pasitraukė iš rungtynių trečiojo kėlinio pabaigoje dėl dešiniojo kelio traumos vasario 23 d., rungtynėje prieš Hiustono „Rockets“.

Jimmy Butlerio ankstyvasis gyvenimas

Prieš 2011 m. naujokų biržą vienas NBA generalinis direktorius sakė, kad Butlerio istorija buvo viena įspūdingiausių, kokią jis matė per visus jo krepšinio metus. Jis pridūrė, kad „Jo gyvenime buvo tiek kartų, kai jis buvo nulemtas žlugti. Kiekvieną kartą jis įveikdavo tiesiog didžiulius šansus. Kai kalbiesi su juo – o jis nesiryžta kalbėti apie savo gyvenimą – tiesiog apima jausmas, kad šis vaikas turi savyje didybės.

Butleris gimė Hiustone, Teksase, jo tėvas paliko šeimą, kai buvo kūdikis. Kai jam buvo 13 metų, mama jį išvarė iš namų, kol jis gyveno Hiustono priemiestyje Tomball. Per interviu 2011 m. Butleris prisiminė, ką jam pasakė mama: „Man nepatinka tavo išvaizda. Tu turi eiti.' Tada Butleris šokinėjo tarp įvairių draugų namų, pasilikdamas kelias savaites, kol persikraustė į kitą namą. Nepaisant viso to, Butleris palaiko artimus santykius su tėvais, sakydamas: „Aš nelaikau pykčio. Aš vis dar kalbu su savo šeima. Mano mama. Mano tėvas. Mes mylime vienas kitą. Tai niekada nepasikeis“.

Batlerį pastebėjo Jordanas Leslie vasaros krepšinio lygoje dar prieš baigdamas Tomballo vidurinės mokyklos kursą, futbolininką ir krepšinį mokykloje, kuris metė jam iššūkį tritaškių metimų konkurse. Jiedu iškart susidraugavo ir Butleris pradėjo gyventi Leslie namuose. Jo draugo mama ir patėvis iš pradžių nenorėjo, nes turėjo dar šešis vaikus, o vėliau per kelis mėnesius priėmė jį. Butleris vėliau pasakė: „Jie priėmė mane į savo šeimą. Ir tai buvo ne dėl krepšinio. Michelle Lambert, Leslie mama buvo tiesiog labai mylinti. Ji tiesiog darė tokius dalykus. Negalėjau patikėti.

Butleris vidutiniškai pelnydavo 10 taškų per rungtynes, būdamas jaunesnysis Tomball High. Būdamas vyresniuoju ir komandos kapitonu 2006–2007 m., Butleris vidutiniškai pelnydavo 19,9 taško ir atkovodavo 8,7 kamuolio, o vėliau buvo išrinktas naudingiausiu savo komandos žaidėju. Jis nebuvo labai įdarbintas baigęs vidurinę mokyklą ir pasirinko lankyti Tailerio jaunesniojo koledžo Tailerio mieste, Teksase.

Jimmy Butlerio koledžas | Jimmy Butlerio išsilavinimas

Butleris susidomėjo I diviziono programomis po pirmojo sezono „Tyler“ klube, kur vidutiniškai pelnydavo 18,1 taško, atkovodavo 7,7 kamuolio ir atlikdavo 3,1 rezultatyvaus perdavimo. 247Sports.com laikė dviejų žvaigždučių įdarbintu, 2008 m. Butleris buvo įtrauktas į 127-ąjį jaunesniojo koledžo potencialą.
Butleris gavo sporto stipendiją, kad galėtų lankyti Marquette, kur, būdamas antrame kurse 2008–2009 m. sezone, vidutiniškai pelnydavo 5,6 taško ir atkovodavo 3,9 kamuolio, o baudų metimų procentas siekdavo 0,768.

2009–2010 m. sezone Butleris į starto sudėtį įėjo būdamas jaunesnysis ir vidutiniškai pelnydavo po 14,7 taško ir atkovodavo 6,4 kamuolio bei pelnė „All Big East“ garbės paminėjimą. Butlerio sezoną pabrėžė du pergalingi metimai prieš UConn ir St. John's, padėdami Marquette baigti 11:7 Didžiuosiuose Rytuose ir užsidirbti penktą iš eilės pasirodymą NCAA turnyre. Būdamas vyresniuoju 2010–2011 m., Butleris vidutiniškai pelnydavo po 15,7 taško ir antrus metus iš eilės pelnė „All-Big East“ garbingą paminėjimą.

Jimmy Butlerio karjera

Jimmy Butleris „Bulls“ (2011–2017 m.) („Chicago Bulls“)

Ankstyvieji metai

Butlerį 2011 m. NBA naujokų biržoje 30-uoju bendruoju šaukimu pasirinko Čikagos „Bulls“. Naujoko metais jis matė ribotas galimybes – per 2011–2012 metų sezoną, sutrumpintą lokauto, jis sužaidė 42 rungtynes. Kitą sezoną jis „Bulls“ gretose sužaidė visas 82 rungtynes. Butleris žaidė ribotas minutes, kad pradėtų 2012–2013 m. sezoną, o antroje sezono pusėje jis matė reikšmingas minutes, kai pradėjo visas 12 atkrintamųjų varžybų.

Balandžio 9-ąją jis pelnė karjeros rekordą – 28 taškus prieš Toronto „Raptors“. Po dviejų dienų Butleris užfiksavo pirmąją savo karjerą prieš Niujorko „Knicks“ – 20/10 rungtynių pelnė 22 taškus ir atkovojo 14 kamuolių. 2013–2014 m. sezone Butleris dėl traumos praleido 15 rungtynių, o tai apribojo 67 rungtynes. Jis vidutiniškai praleisdavo karjeros rekordą 38,7 minutės per rungtynes ​​ir užėmė pirmąją vietą NBA. Gruodžio 30 dieną jis pelnė 26 taškus prieš Memfio „Grizzlies“ ekipą.

Butleris pasiekė franšizės rekordą, kai sausio 15 d. per tris pratęsimą su Orlando „Magic“ sužaidė 60:20 ir pelnė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus. Sezono pabaigoje jis buvo paskirtas į NBA visos gynybos antrąją komandą.

2014-2015 m

Butleris 2014 m. lapkričio 25 d. pralaimėjo Denverio „Nuggets“ ir pelnė 32 taškus. Jis buvo paskelbtas geriausiu Rytų konferencijos mėnesio žaidėju 2014 m. gruodžio 3 d. už rungtynes, žaistas spalio/lapkričio mėnesiais. Vėliau Butleris pasiekė naują karjeros rekordą – 35 taškus 103:97 nugalėjęs Niujorko „Knicks“ gruodžio 18 d. Butleris 2015 m. sausio 29 d. buvo paskirtas Rytų konferencijos atsarginiu NBA Visų žvaigždžių žaidime. 2015 m. 2 d. jis buvo pašalintas nuo trijų iki šešių savaičių dėl kairės alkūnės traumos. Butleris kovo 23 d. grįžo į rungtynes ​​prieš Šarlotės „Hornets“ ir pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius rezultatu 98:86.

Butleris antras atkrintamosiose rungtynėse iš eilės pasiekė karjeros rekordą balandžio 20 d., pelnydamas 31 tašką „Bulls“ pergalės metu 91:82 prieš Milvokio „Bucks“ ir pirmavo 2:0 savo pirmojo rato serijoje. Balandžio 25 d., kai „Bulls“ pralaimėjo „Bucks“ rezultatu 92:90, Butleris vėl pasiekė atkrintamųjų varžybų rekordą, pelnęs 33 taškus ir sumažino serijos pranašumą 3:2. Jie laimėjo 6 serijos rungtynes ​​ir pateko į pusfinalį, kur 4:2 pralaimėjo Klivlando „Cavaliers“. Butleris buvo pripažintas labiausiai patobulėjusiu 2014–2015 m. NBA žaidėju ir tapo pirmuoju žaidėju franšizės istorijoje, laimėjusiu šį apdovanojimą gegužės 7 d.

2015-2016 m

2015 m. liepos 9 d. Butleris su „Bulls“ vėl pasirašė penkerių metų sutartį su 95 mln. Į sandorį įtrauktas žaidėjo pasirinkimas penktiems metams. Gruodžio 9 d. pralaimėdamas Bostono „Celtics“ ekipai jis pelnė karjeros rekordą – 36 taškus. Gruodžio 18 d. pelnė 43 taškus, keturis kartus 147:144 pralaimėdamas Detroito „Pistons“ komandai. Butleris sausio 3 d. pagerino Michaelo Jordano komandos taškų rekordą per kėlinį ir po pertraukos pelnė 40 iš 42 ir atvedė „Bulls“ į priekį 115:113 prieš Toronto „Raptors“.

Po dviejų dienų jis pelnė 32 taškus ir tuomet sezono rekordą atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 117:106 nugalėdamas Milvokio „Bucks“. Jis pelnė karjeros rekordą 53 taškus per pratęsimą 115:111 pergalę sausio 14 dieną prieš Philadelphia 76ers. Butleris taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus, o įmušdamas 15 iš 30 ir 21 iš 25 baudų metimų. „Bulls“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Vasario 5 d. Butleris praleido beveik keturias savaites, kai patyrė kairiojo kelio patempimą rungtynėse su Denverio „Nuggets“.

Jis buvo nubalsuotas žaisti 2016 m. NBA Visų žvaigždžių rungtynėse, tačiau dėl traumos jis buvo priverstas pasitraukti, o Rytų komandoje jį vėliau pakeitė komandos draugas Pau Gasolis. Butleris grįžo į „Bulls“ ekipą kovo 5 dieną prieš Hiustono „Rockets“, praleidęs 11 rungtynių dėl kelio traumos. Per 34 veiksmo minutes Butleris pelnė 24 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį, pergalę 108:100 ir padėjo „Bulls“ nutraukti keturių pralaimėjimų seriją.

Tačiau kovo 7 d. Butleris grįžo į užribį komandos rungtynėms su Milvokio „Bucks“ dėl nugaros skausmo ir kairiojo kelio patinimo. Po trijų pertraukų Butleris kovo 14 d. sugrįžo į rungtynes ​​prieš Toronto „Raptors“. Balandžio 2 dieną Butleris užfiksavo savo pirmąjį trigubą dublį karjeroje – pelnė 28 taškus ir atkovojo 17 kamuolių bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų, kai pralaimėjo Detroito „Pistons“ 94:90. Balandžio 13 d. per „Bulls“ sezono finalą Butleris užfiksavo antrąjį trigubą dublį karjeroje – 10 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų 115:105 nugalėjo Filadelfijos „76ers“.

2016-17 sezonas

Spalio 27 d., „Bulls“ sezono pradžioje, Butleris pelnė 24 taškus, 105:99 nugalėjęs Bostono „Celtics“. Lapkričio 9 d., pralaimėdamas Atlantos „Hawks“ 115:107, jis pelnė 39 taškus. Po trijų dienų Butleris pelnė 37 taškus, pataikė visus 14 baudų metimų, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus. 106:95 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Lapkričio 20 d. Butleris pelnė sezono rekordą 40 taškų pergalę 118:110 prieš Los Andželo „Lakers“.

Kitą dieną Butleris buvo paskelbtas geriausiu Rytų konferencijos žaidėju už rungtynes, kurios buvo sužaistos nuo pirmadienio, lapkričio 14 d., iki sekmadienio, lapkričio 20 d. Jis pasiekė savo sezono rekordą ir surinko 40 taškų ir pataikė 20 pėdų aukštį į garsiakalbį, suteikdamas „Bulls“ rezultatui 101:99. Pergalė prieš Bruklino „Nets“ gruodį 28 d. Per paskutines 2​1⁄2 minutes jis pelnė devynis taškus, žaisdamas Čikagoje. Jis baigė 11 prieš 11 nuo baudų metimų linijos ir atkovojo 11 kamuolių, kai „Bulls“ per paskutines tris minutes įveikė septynių taškų deficitą.

2017 m. sausio 2 d. Butleris pelnė 52 taškus pergalę 118:11 prieš Šarlotės „Hornets“. Jis trūko savo karjeros rekordo, kurį pasiekė 2016 m. sausio 14 d. ir pelnė 20 taškų per pirmąjį kėlinį ir 17 taškų. paskutinės keturios žaidimo minutės. Jis taip pat atkovojo 12 kamuolių ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus, o iš baudos metimų linijos pataikė 21 iš 22. Sausio 7 d. Butleris pasiekė 40 taškų ribą trečią kartą per šešias rungtynes ​​ir pelnė 42 taškus per pratęsimą 123:118 įveikęs Toronto „Raptors“.

Po dviejų dienų Butleris buvo paskelbtas geriausiu Rytų konferencijos žaidėju, žaisdamas nuo pirmadienio, sausio 2 d. iki sekmadienio, sausio 8 d. Butleris buvo išrinktas Rytų konferencijos Visų žvaigždžių komandos žaidėju 2017 m. NBA Visų žvaigždžių žaidime sausio 19 d. Butleris sausio 27 d. buvo nubaustas ir pašalintas iš starto rikiuotės prieš Majamio „Heat“ komandą, nes suabejojo ​​jaunesnių komandos žaidėjų noru po pralaimėjimo Atlantos „Hawks“ sausio 25 d.

Vėliau jis pelnė tik tris taškus metant 1 prieš 13. 2017 m. vasario 25 d. Butleris užfiksavo savo trečiąjį trigubą dublį karjeroje – 18 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų 117:99 nugalėjęs Klivlando „Cavaliers“. 2017 m. kovo 26 d. 109:94 nugalėjo Milvokio „Bucks“. 2017 m. balandžio 6 d. jis užfiksavo savo ketvirtąjį trigubą dublį karjeroje – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų 102:90 nugalėjo Filadelfijos „76ers“.

Jimmy Butleris „Timberwolves“ (2017–2018 m.)

Butleris buvo iškeistas 2017 m. birželio 22 d. kartu su teisėmis į Justiną Pattoną (16-asis 2017 m. NBA naujokų biržos pasirinkimas), į Minesotos „Timberwolves“ mainais į Zachą LaVine'ą, krisą Dunną ir teises į Lauri Markkaneną (septintasis pasirinkimas). 2017 m. NBA naujokų biržoje). Spalio 18 d. debiutuodamas „Timberwolves“ komandoje, Butleris pelnė 12 taškų 107:99 pralaimėdamas San Antonijaus „Spurs“.

Gruodžio 3 d., kai „Timberwolves“ 112:106 nugalėjo Los Andželo „Clippers“, jis pelnė 20 iš 33 taškų. Gruodžio dvyliktąją pelnė 38 taškus, 118:112 pralaimėdamas Filadelfijos „76ers“ komandai. Gruodžio 18 d. Butleris pelnė 37 taškus, 108:107 nugalėdamas Portlando „Trail Blazers“. Gruodžio 27 d. Butleris per pratęsimą pelnė 12 iš 14 Minesotos taškų ir užbaigė 39 sezono rekordą, o „Timberwolves“ 128:125 nugalėjo Denverio „Nuggets“. Sausio 23 d. jis buvo pavadintas Vakarų konferencijos Visų žvaigždžių atsarginiu.

Vasario 9 dieną grįžęs į Čikagą Butleris pelnė 38 taškus, 114:113 pralaimėdamas „Bulls“. Jis nusprendė nežaisti „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, pirmenybę teikdamas sezono ruožui ir manė, kad visa kita jam bus naudinga. Tačiau pirmosiose „Timberwolves“ rungtynėse po „Visų žvaigždžių“ pertraukos, vasario 23 d. prieš Hiustono „Rockets“, Butleris pasitraukė iš rungtynių trečiojo kėlinio pabaigoje dėl dešiniojo kelio traumos. Po dviejų dienų Butleriui buvo atlikta menisko operacija ir jis buvo atmestas neribotam laikui.

Balandžio 6 d. jis sugrįžo į rungtynes ​​ir pelnė 18 taškų 113:96 nugalėjęs Los Andželo „Lakers“. Trečiosiose „Timberwolves“ atkrintamųjų varžybų serijos rungtynėse su „Rockets“ Butleris pataikė keturis tritaškius tarp 28 taškų, pergalę 121:105. „Timberwolves“ pralaimėjo seriją per 5 rungtynes. Butleris paprašė mainų iš „Timberwolves“ prieš pat treniruočių stovyklą 2018 m., nurodydamas, kad 2019 m. tarpsezoniu jis nepasirašys komandos. Kai iki reguliariojo sezono pradžios nebuvo pasiektas sandoris, Butleris pasirinko žaisti Minesotoje 2018–2019 m. Butleris pasirodė 10 iš pirmųjų 13 „Timberwolves“ rungtynių, kol lapkričio pradžioje baigėsi dviejų mėnesių saga.

Jimmy Butleris „76ers“ (2018–dabar)

Butleris 2018 m. lapkričio 12 d. kartu su Justinu Pattonu buvo iškeistas į Filadelfijos „76ers“ mainais į Jerrydą Baylessą, Robertą Covingtoną, Dario Šaričių ir 2022 m. antrojo rato šaukimą. Jis debiutavo „76ers“ gretose ir po dviejų dienų pelnė 14 taškų 111:106 pralaimėdamas Orlando „Magic“. Lapkričio 25 d. Butleris pelnė 34 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, o likus 2,3 sekundės pataikė tritaškį ir „76ers“ 127:125 įveikė Bruklino „Nets“. Butleris pelnė 38 taškus, 113:102 pralaimėjęs Toronto „Raptors“ ekipai. Po dviejų dienų jis antrą kartą iš eilės pelnė 38 taškus, 117:111 nugalėdamas Detroito „PistonsA“.